Karlštejnská tlapička 2018
Home ] Up ] [ Karlštejnská tlapička 2018 ] Karlštejnská tlapička 2017 ] Karlštejnská tlapička 2016 ]

 


Pořadí Jméno Čas Startu Čas v Cíli Kategorie KM min/KM Penalizace Čas Ztráta Body Poznámka                                          
1 HARČARÍK Jozef 7:00:00 11:50:00 Muži-1 50 05:48   4:50:00 0:00:00 100  
2 ZAVORAL Aleš 7:00:00 12:04:00 Muži-2 50 06:05   5:04:00 0:14:00 95,3947368  
3 LEJNAR Martin 7:00:00 12:45:00 Muži-3 50 06:54   5:45:00 0:55:00 84,057971  
4 VANĚČEK Michael 7:00:00 11:46:00 Muži-4 50 06:55 1:00 5:46:00 0:56:00 83,8150289 T1-tajná Běleč
5 TRUNDA Michal 7:00:00 12:46:00 Muži-5 50 06:55   5:46:00 0:56:00 83,8150289  
6 JEMELÍKOVÁ Adéla 7:00:00 13:22:00 Ženy-1 50 07:38   6:22:00 1:32:00 75,9162304  
7 VÁCHOVÁ Hana 8:32:00 15:06:00 Ženy-2 50 07:53   6:34:00 1:44:00 73,6040609  
8 MIHALIK Josef 7:00:00 14:00:00 Muži-6 50 08:24   7:00:00 2:10:00 69,047619  
9 PASEKA František 7:00:00 14:21:00 Muži-7 50 08:49   7:21:00 2:31:00 65,7596372  
10 KUBELKOVÁ Eva 7:00:00 14:24:00 Ženy-3 50 08:53   7:24:00 2:34:00 65,3153153  
10 STRNADOVÁ Alena 7:04:00 14:28:00 Ženy-4 50 08:53   7:24:00 2:34:00 65,3153153  
10 PUTALA Jan 7:04:00 14:28:00 Muži-8 50 08:53   7:24:00 2:34:00 65,3153153  
13 MAJOROVÁ Eliška 7:00:00 15:16:00 Ženy-5 50 09:55   8:16:00 3:26:00 58,4677419  
14 HRNČÁLOVÁ Markéta 7:00:00 15:23:00 Ženy-6 50 10:04   8:23:00 3:33:00 57,6540755  
14 ZELENÁ Jaroslava 7:00:00 15:23:00 Ženy-7 50 10:04   8:23:00 3:33:00 57,6540755  
16 NOVÁ Ivana 7:00:00 15:28:00 Ženy-8 50 10:10   8:28:00 3:38:00 57,0866142  
16 NOVÝ Milan 7:00:00 15:28:00 Muži-9 50 10:10   8:28:00 3:38:00 57,0866142  
18 VÍTEK Miroslav 7:00:00 12:53:00 Muži-10 50 10:40 3:00 8:53:00 4:03:00 54,4090056 SK5-Posed;SK6-Špičatý vrch;SK10-Maškův kříž
19 ZBRUŽ Martin 7:00:00 15:00:00 Muži-11 50 10:48 1:00 9:00:00 4:10:00 53,7037037 SK1-Silnice na Mořinu
20 SOUČEK Miroslav 6:00:00 15:09:00 Muži-12 50 10:59   9:09:00 4:19:00 52,8233151  
Pořadí Jméno Čas Startu Čas v Cíli Kategorie KM min/KM Penalizace Čas Ztráta Body Poznámka
21 KOLLER Pavel 9:38:00 17:48:00 Muži-13 50 11:00 1:00 9:10:00 4:20:00 52,7272727 T1-tajná Běleč
22 RÖSSNER Pavel 5:52:00 15:19:00 Muži-14 50 11:20   9:27:00 4:37:00 51,1463845  
23 ČERNÝ Jan 5:53:00 15:22:00 Muži-15 50 11:23   9:29:00 4:39:00 50,9666081  
24 JELÍNKOVÁ Lucie 7:00:00 16:50:00 Ženy-9 50 11:48   9:50:00 5:00:00 49,1525424  
25 WILK Karel 6:55:00 16:50:00 Muži-16 50 11:54   9:55:00 5:05:00 48,7394958  
26 ČERNÝ Tomáš 5:50:00 15:52:00 Muži-17 50 12:02   10:02:00 5:12:00 48,1727575  
27 FINK Jiří 8:20:00 18:24:00 Muži-18 50 12:05   10:04:00 5:14:00 48,013245  
28 TRÁVNÍK Karel 7:26:00 17:55:00 Muži-19 50 12:35   10:29:00 5:39:00 46,1049285  
29 PODIVÍN Hynek 7:26:00 17:02:00 Muži-20 50 12:43 1:00 10:36:00 5:46:00 45,5974843 T1-tajná Běleč
30 FILIP Antonín 5:51:00 17:02:00 Muži-21 50 13:25   11:11:00 6:21:00 43,219076  
31 TANCIK Marek 5:53:00 17:07:00 Muži-22 50 13:29   11:14:00 6:24:00 43,0267062  
32 WINTEROVÁ Jolana 7:28:00 19:00:00 Ženy-10 50 13:50 11:32:00 6:42:00 41,9075145  
32 BROŽOVÁ Iva 7:28:00 19:00:00 Ženy-11 50 13:50 11:32:00 6:42:00 41,9075145  
34 KUKY 7:10:00 18:47:00 Muži-23 50 13:56   11:37:00 6:47:00 41,6068867  
35 VEJDĚLKOVÁ Miluše 6:21:00 18:05:00 Ženy-12 50 14:05   11:44:00 6:54:00 41,1931818  
36 VÁCHAL Filip 6:21:00 18:05:00 Muži-24 50 14:05   11:44:00 6:54:00 41,1931818  
37 JANIK Marek 7:00:00 18:55:00 Muži-25 50 14:18 11:55:00 7:05:00 40,5594406  
38 ZAORAL Petr 7:55:00 19:55:00 Muži-26 50 14:24   12:00:00 7:10:00 40,2777778  
39 PRIBÁŇ Martin 7:17:00 19:22:00 Muži-27 50 14:30   12:05:00 7:15:00 40  
40 ŠVARC Pavel 7:17:00 18:34:00 Muži-28 50 14:44 1:00 12:17:00 7:27:00 39,348711 T1-tajná Běleč
Pořadí Jméno Čas Startu Čas v Cíli Kategorie KM min/KM Penalizace Čas Ztráta Body Poznámka
41 DEMČÁK Imrich 7:00:00 19:21:00 Muži-29 50 14:49   12:21:00 7:31:00 39,1363023  
42 URBAN Ivo 6:35:00 19:21:00 Muži-30 50 15:19   12:46:00 7:56:00 37,8590078  
43 KOŽENÝ Martin 7:52:00 19:06:00 Muži-31 50 15:53 2:00 13:14:00 8:24:00 36,5239295 K3-Svatý Jan;T1-tajná Běleč
44 MALÉŘ Lumír 5:52:00 19:36:00 Muži-32 50 16:29   13:44:00 8:54:00 35,1941748  
 DNF PŘIBÁŇOVÁ Evelína 7:17:00 DNF Ženy 50 40:28 1:00 DNF DNF SK10-Maškův kříž;Ukončeno na 45km
 DNF ŽOLINA 7:17:00 DNF Pes 50 40:28 1:00 DNF DNF SK10-Maškův kříž;Ukončeno na 45km
 DNF MEDOVÁ Lucie 7:17:00 DNF Ženy 50 40:28 1:00 DNF DNF SK10-Maškův kříž;Ukončeno na 45km