Trilobití 75km 2018
Home ] Up ] [ Trilobití 75km 2018 ] Memoriál kamenného brouka 2017 ] Trilobití 75km 2017 ] Memoriál kamenného brouka 2016 ] Trilobití 75km 2016 ]

 


Pořadí Jméno Čas Startu Čas v Cíly Kategorie KM min/KM Penalizace Čas Ztráta Body Poznámka
1 VÁCHOVÁ Hana 9:17:00 19:59:00 Ženy-1 75 08:34   10:42:00 100  
2 ZITA Jiří 6:23:00 17:16:00 Muži-1 75 08:42   10:53:00 0:11:00 98,3154671  
3 ZBRUŽ Martin 6:23:00 18:24:00 Muži-2 75 09:37   12:01:00 1:19:00 89,0429958  
3 PASEKA František 6:23:00 18:24:00 Muži-2 75 09:37   12:01:00 1:19:00 89,0429958  
3 ŠEBESTA Michal 6:23:00 18:24:00 Muži-2 75 09:37   12:01:00 1:19:00 89,0429958  
6 HOLUB Michal 6:23:00 19:30:00 Muži-5 75 10:30   13:07:00 2:25:00 81,5756036  
7 BATULKOVÁ Anna 6:23:00 19:50:00 Ženy-2 75 10:46   13:27:00 2:45:00 79,5539033  
7 ZELENÁ Jaroslava 6:23:00 19:50:00 Ženy-2 75 10:46   13:27:00 2:45:00 79,5539033  
7 LEJNAR Martin 6:23:00 19:50:00 Muži-6 75 10:46   13:27:00 2:45:00 79,5539033  
10 SOUČEK Miroslav 5:55:00 19:30:00 Muži-7 75 10:52   13:35:00 2:53:00 78,7730061  
11 RÖSSNER Pavel 5:50:00 19:30:00 Muži-8 75 10:56   13:40:00 2:58:00 78,2926829  
12 KREJČÍK Tomáš 6:23:00 19:30:00 Muži-9 75 11:18 1:00:00 14:07:00 3:25:00 75,7969303 SK10-Nová Březová
13 KOLLER Pavel 6:23:00 20:48:00 Muži-10 75 11:32   14:25:00 3:43:00 74,2196532  
14 PODIVÍN Hynek 7:42:00 23:02:00 Muži-11 75 12:16   15:20:00 4:38:00 69,7826087  
15 TRÁVNÍK Karel 7:15:00 23:02:00 Muži-12 75 12:38   15:47:00 5:05:00 67,7930306  
16 ŠLEZINGER Miroslav 6:23:00 22:14:00 Muži-13 75 12:41   15:51:00 5:09:00 67,5078864  
17 ČERNÝ Tomáš 6:14:00 22:22:00 Muži-14 75 12:54   16:08:00 5:26:00 66,322314  
18 VOJTÍŠEK Daniel 6:44:00 22:07:00 Muži-15 75 13:06 1:00:00 16:23:00 5:41:00 65,3102747 SK7-Pepř,rozhledna
18 MAHDALOVÁ Hana 6:44:00 22:07:00 Ženy-4 75 13:06 1:00:00 16:23:00 5:41:00 65,3102747 SK7-Pepř,rozhledna
20 POUSTECKÝ Miroslav 5:50:00 22:16:00 Muži-16 75 13:09   16:26:00 5:44:00 65,1115619  
20 ČERNÝ Jan 5:50:00 22:16:00 Muži-16 75 13:09   16:26:00 5:44:00 65,1115619  
22 ŠULC Ivo 6:23:00 22:30:00 Muži-18 75 13:42 1:00:00 17:07:00 6:25:00 62,5121714  SK16-Modř. rokle
23 REBCOVÁ Monika 5:45:00 23:11:00 Ženy-5 75 13:57   17:26:00 6:44:00 61,376673  
24 VÁCHAL Filip 6:23:00 25:29:00 Muži-19 75 15:17   19:06:00 8:24:00 56,0209424  
24 VEJDĚLKOVÁ Miluše 6:23:00 25:29:00 Ženy-6 75 15:17   19:06:00 8:24:00 56,0209424  
26 HOFMANOVÁ Renata 5:50:00 25:29:00 Ženy-7 75 15:43   19:39:00 8:57:00 54,4529262  
26 CEROVSKÁ Ludmila 5:50:00 25:29:00 Ženy-7 75 15:43   19:39:00 8:57:00 54,4529262  
26 ČIHÁK Olaf 5:50:00 25:29:00 Muži-20 75 15:43   19:39:00 8:57:00 54,4529262  
29 KERLÍK Jiří 5:50:00 25:48:00 Muži-21 75 16:46 1:00:00 20:58:00 10:16:00 51,0333863  SK9-Chlomek
29 KUBRICHTOVÁ Eva 5:50:00 25:48:00 Ženy-9 75 16:46 1:00:00 20:58:00 10:16:00 51,0333863 SK9-Chlomek
31 HANIČINEC Tomáš 6:23:00 19:20:00 Muži-22 75 22:22 15:00:00 27:57:00 17:15:00 38,2826476 SK1-SK16 
DNF MRÁČKOVÁ Marcela 7:18:00 Muži 50 Ukončeno na 50km
DNF JANIK Marek 6:23:00 Muži 50 Ukončeno na 50km
DNF KERLÍKOVÁ Petra 5:50:00 Ženy 50 Ukončeno na 50km